O firmie

Firma Technobud Andrzej Bistram istnieje od 2005 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w kompleksowej obsłudze Inwestycji takich jak

budowa domów wolnostojących

oraz

budowa domów w zabudowie bliźniaczej

, budynków biurowych, hal magazynowych jak również całej przynależnej infrastruktury, zarówno dla Klientów indywidualnych jak i dla firm o różnym zakresie potrzeb i oczekiwań. Precyzja wykonywanych usług, pozwala nam utrzymywać pozytywne relacje z naszymi Klientami, jeszcze długo po przekazaniu budowanego obiektu. Naszą firmę cechuje indywidualne i uczciwe podejście do Klienta i wysokie standardy wykonywanych usług. Przy obecnym szybkim tempie życia, czas zaczyna mieć ogromne znaczenie, dlatego polecamy naszą firmę jako terminowego wykonawcę kompleksowej obsługi budowy.

Do tej pory zrealizowaliśmy min. zlecenie kapitalnego remontu budynku ( ponad 5 000 m2 ) dla potrzeb wyższej uczelni w województwie zachodnio-pomorskim, jak również kilkadziesiąt domów w zabudowie bliźniaczej z całą towarzyszącą infrastrukturą, kilkanaście domów wolnostojących oraz adaptację budynku biurowego w województwie pomorskim.

Obecnie działamy na rynku lokalnym (woj. pomorskie). Ciągłość zleceń, pozwala nam na prace w obrębie Trójmiasta i okolic. Nasze bieżące zlecenia ( 2015 rok ) to m.in. budowa domów wolnostojących w Straszynie, Cieplewie, Pierwoszynie i budowa budynku biurowego w Gdańsku.


Dlaczego my?

Dysponujemy dużą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Do każdego budowanego obiektu/ domu podchodzimy z takim zaangażowaniem jak byśmy budowali go dla siebie.

Dbamy o szczegóły i precyzję wykonania

Nie bagatelizujemy ewentualnych błędów projektowych – sygnalizujemy je Inwestorowi i dopilnowujemy naniesionych poprawek przez projektanta. Uważnie wsłuchujemy się w oczekiwania Klienta, inspirujemy pomysłami oraz podpowiadamy ciekawe i sprawdzone rozwiązania. Budujemy domy z wizją.

Nie pobieramy zaliczek

Prace prowadzimy z własnym zapleczem finansowym. Płatności dokonywane są po odebraniu przez kierownika budowy każdego z etapów prac. Na wykonane prace udzielamy 3-letnią gwarancję, a na wbudowane i zastosowane materiały gwarancję producenta.

Stawiamy na jakość

Stosujemy tylko materiały renomowanych firm, na które przedstawiamy atesty i certyfikaty. W razie wątpliwości w doborze materiałów, technologii, jesteśmy w stanie zorganizować spotkanie z przedstawicielem danego produktu. Dzięki dostępowi do atrakcyjnych cen, wysoka jakość użytych produktów nie podraża całości Inwestycji.

Na budownictwo mieszkalne ( domy mieszkalne o powierzchni do 300 m2 ), wystawiamy faktury z 8% Vat ( pozwala to Klientowi zaoszczędzić aż 15% Vat na sumie za materiały, które sprzedawane są ze stawką 23% ).

My nie obiecujemy - my dotrzymujemy ustalonych terminów!

Na dobrą markę Technobudu, firmowaną własnym nazwiskiem pracujemy od dawna, dlatego większość naszych dotychczasowych klientów, to klienci z tzw. polecenia. Świadczy to o zadowoleniu z wykonanej przez nas pracy.

Nie podjąłeś jeszcze decyzji o wyborze wykonawcy? Zachęcamy do kontaktu z nami. Przedstawimy bezpłatny kosztorys, omówimy jego etapy i określimy przybliżony czas realizacji Inwestycji. To nic nie kosztuje. Być może rozmowa okaże się na tyle konstruktywna, a kosztorys na tyle zachęcający i konkurencyjny, że to właśnie firmie Technobud zlecisz wybudowanie domu.